Big_loader_ajax
VH Engineering

3D tisk

Provádíme zakázkovou výrobu fyzických 3D modely vašich produktů pomocí technologie Fused Deposition Modeling (FDM). Při 3D tisku vzniká výsledný produkt postupným nanášením stavebního materiálu po velmi tenkých vrstvách, které se vzájemně spojují tavením. Díky tomuto způsobu výroby lze vytvářet náročné tvary a konstrukce, jež by nebylo možné zhotovit konvenčními způsoby výroby např. obráběním či litím. 3D tisk je primárně určený pro rychlou výrobu funkčních prototypů, designových modelů a nástrojů v průmyslu.

K výrobě modelů používáme materiál ABS v řadě barevných odstínů. ABS (Akrylonitrilbutadienstyren) je termoplast, který je hojně používán kvůli své vyšší pevnosti, odolnosti proti vysokým teplotám a chemikáliím, přičemž je méně náchylný k smršťování se během tiskového procesu. Modely lze následně povrchově upravovat lakováním či tmelením.

Technické parametry 3D tisku

  • max. velikost modelu: 200 × 200 × 180 mm
  • tloušťka vrstvy: 0,09–0,4 mm
  • materiál ABS

Pro nezávaznou poptávku ceny 3D tisku vašeho produktu nám zašlete model v některém z formátů STL, OBJ, DXF. Nabídku vám zašleme zpět nejpozději  do 24 hodin.

Galerie

3D_tisk_04.j...

3D_tisk_03.j...

3D_tisk_02.j...

3D_tisk_01.j...